Specjalista ds. Inwestycji

05.09.2024

Ogłoszenie numer: 9221656, z dnia 2024-09-05

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Opis stanowiska

  • współpraca z różnymi działami
  • obsługa bieżących spraw Zarządu
  • analiza i negocjowanie warunków umów inwestycyjnych
  • rozliczanie inwestycji
  • ścisła współpraca z PM
  • obsługa programów komputerowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (prawnicze/administracyjne)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • rzetelność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • korzystanie ze szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe